Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie – wsparcie dla osób niepełnosprawnych

Wózki inwalidzkie to idealne wsparcie dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Pozwalają im na swobodne przemieszczanie się zarówno po domu czy mieszkaniu, jak i na świeżym powietrzu. Odpowiednio dopasowane znacznie zwiększają komfort życia. Zastosowanie znajdują nie tylko w warunkach domowych, ale też w szpitalach, wszelkiego rodzaju ośrodkach i placówkach medycznych.

W ofercie mamy szeroki ich wybór, pozwalający na indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Dostępne są modele zapewniające stabilizację pleców oraz głowy, ale też tradycyjne wersje dla osób niepełnosprawnych fizycznie. Łączą je wysoka jakość i wyjątkowa zwrotność zapewniające wygodę użytkowania, nawet podczas wchodzenia na i schodzenia z łóżka rehabilitacyjnego. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania wózków inwalidzkich i zastosowanie oddychających materiałów przyjaznych dla skóry, nie zmieniających komfortu nawet podczas spędzania na nim wielu godzin.

Jakie rodzaje wózków inwalidzkich proponujemy?

W ofercie wózków inwalidzkich sklepu znajdują się propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Proponujemy wózki ręczne i specjalne, jak i do samodzielnego poruszania w wersji zwykłej bądź aktywnej. Wszystkie pochodzą od znanych i renomowanych producentów, którzy gwarantują ich niezawodność, ale też pełne bezpieczeństwo.

Jeśli poszukujesz wózki inwalidzkie w Bydgoszczy – skontaktuj się z nami!