Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie – wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami

Wózki inwalidzkie to idealne wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Pozwalają im na swobodne przemieszczanie się zarówno po domu czy mieszkaniu, jak i na świeżym powietrzu. Odpowiednio dopasowane znacznie zwiększają komfort życia. Zastosowanie znajdują nie tylko w warunkach domowych, ale też w szpitalach, wszelkiego rodzaju ośrodkach i placówkach medycznych.

W ofercie mamy szeroki wybór wózków inwalidzkich, pozwalający na indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Asortyment naszego sklepu cieszy się zainteresowaniem mieszkańców nie tylko Nakła nad Notecią i Wyrzysku, ale także Bydgoszczy. Wózki inwalidzkie dostępne w naszej ofercie to między innymi modele zapewniające stabilizację pleców oraz głowy, ale też tradycyjne wersje dla osób z niepełnosprawnościami fizycznymi. Łączą je jakość i wyjątkowa zwrotność zapewniające wygodę użytkowania, nawet podczas wchodzenia na i schodzenia z łóżka rehabilitacyjnego. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania wózków inwalidzkich i zastosowanie oddychających materiałów – przyjaznych dla skóry, które nie powodują dyskomfortu nawet podczas spędzania na nim wielu godzin.

Jakie rodzaje wózków inwalidzkich proponujemy?

W ofercie wózków inwalidzkich naszego sklepu znajdują się propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Proponujemy zarówno wózki ręczne i specjalne, jak i do samodzielnego poruszania w wersji zwykłej bądź aktywnej. Wszystkie wózki inwalidzkie pochodzą od znanych i renomowanych producentów, którzy gwarantują ich niezawodność, ale też pełne bezpieczeństwo.

Wózki inwalidzkie – Bydgoszcz

Jeśli poszukujesz wózków inwalidzkich w okolicy Bydgoszczy – skontaktuj się z nami! Zapewniamy pomoc w doborze optymalnego modelu i dopasowanie do potrzeb osoby chorej. Zapewniamy przeszkolenie z obsługi wózka inwalidzkiego. Bliska odległość sklepów ZDROWIE od Bydgoszczy pozwala na osobiste obejrzenie dostępnych wózków oraz konsultację z naszymi pracownikami, którzy służą poradą nie tylko na etapie zakupu, ale także eksploatacji wózka.