Łóżka medyczne – sprzedaż i wynajem

Łóżko medyczne i rehabilitacyjne to profesjonalny sprzęt znacznie usprawniający opiekę nad pacjentem, ale też zwiększający komfort leżenia. W szczególności ułatwia ono podnoszenie chorego, dzięki czemu pielęgnacja nie jest tak uciążliwa. Nowoczesne łóżka elektryczne można ustawić w dogodnej pozycji za pomocą przycisku, dopasowując je do pacjenta, ale też do czynności wykonywanych przez opiekuna. Liczba dostępnych opcji sterowania pozwala na zapewnienie użytkownikowi najdogodniejszej pozycji do wypoczynku, spożywania posiłków czy czynności higienicznych, a także rehabilitacji.

W ofercie sklepu medycznego ZDROWIE mamy zarówno standardowe łóżka  medyczne oraz rehabilitacyjne, jak i te bardziej specjalistyczne, w tym łóżka:

  • dla osób cierpiących na chorobę ALZHEIMERA,
  • krzyżakowe,
  • dla osób ciężkich.

Są one zalecane osobom cierpiącym na wiele chorób, na skutek których muszą spędzać wiele godzin w pozycji leżącej. Ich uzupełnieniem są produkty przeciwodleżynowe, w tym materace i poduszki. Takie połączenie elementów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Łóżka rehabilitacyjne są wykorzystywane przede wszystkim w szpitalach, sanatoriach i placówkach opiekuńczych. Dzięki oferowanej przez nas usłudze wynajmu łóżek medycznych lub rehabilitacyjnych, możecie Państwo również zapewnić właściwą opiekę swoim bliskim w warunkach domowych.

Wynajem łóżek elektrycznych, medycznych i rehabilitacyjnych

Jak już wspomniano, propozycja naszego sklepu obejmuje nie tylko sprzedaż, ale też wynajem łóżek elektrycznych, rehabilitacyjnych i medycznych. Sprawdzają się one głównie domach i pozwalają zapewnić osobom bliskim najlepsze warunki w trudnym dla nich czasie choroby. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wynajem łóżka medycznego, rehabilitacyjnego czy elektrycznego:

  • zadbasz o zmniejszenie ryzyka powstania odleżyn w wyniku możliwości łatwej zmiany pozycji chorego,
  • zyskasz pełną możliwość regulacji wysokości całkowitej łóżka, ale też poszczególnych elementów,
  • zapewnisz bezpieczeństwo leżącego m.in. przed upadkiem dzięki barierkom bocznym,
  • umożliwisz choremu samodzielne podnoszenie się bądź zmianę pozycji dzięki wysięgnikowi z trójkątem,
  • zadbasz o bezpieczeństwo i komfort pracy opiekuna m.in. poprzez odciążenie jego kręgosłupa.

Poszukujesz specjalistycznego wsparcia w Bydgoszczy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.