Łóżka medyczne – sprzedaż i wynajem

Łóżko medyczne i rehabilitacyjne to profesjonalny sprzęt znacznie usprawniający opiekę nad pacjentem, ale też zwiększający komfort leżenia. W szczególności ułatwia ono podnoszenie chorego, dzięki czemu pielęgnacja nie jest tak uciążliwa. Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne elektryczne można ustawić w dogodnej pozycji za pomocą przycisku, dopasowując je do pacjenta, ale też do czynności wykonywanych przez opiekuna. Liczba dostępnych opcji sterowania pozwala na zapewnienie użytkownikowi najdogodniejszej pozycji do wypoczynku, spożywania posiłków czy czynności higienicznych, a także rehabilitacji. Zarówno łóżka medyczne, jak i łóżka rehabilitacyjne dostępne są w opcji kupna i wynajęcia – zarówno dla mieszkańców Nakła nad Notecią, Wyrzysk, jak i Bydgoszczy. Łóżko rehabilitacyjne zostanie przywiezione przez nas pod wskazany adres. Zapewniamy montaż i przeszkolenie z obsługi łóżek elektrycznych, sterowanych pilotem.

Łóżka rehabilitacyjne

W ofercie sklepu medycznego ZDROWIE mamy zarówno standardowe łóżka  medyczne oraz rehabilitacyjne, jak i te bardziej specjalistyczne, w tym łóżka:

  • dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera,
  • krzyżakowe,
  • dla osób ciężkich.

muszą spędzać wiele godzin w pozycji leżącej. Szeroki asortyment dostępnych łóżek sprawia, że wśród naszych klientów są nie tylko mieszkańcy Nakła nad Notecią i Wyrzysk, ale także Bydgoszczy. Łóżko rehabilitacyjne warto uzupełnić również o produkty przeciwodleżynowe, w tym materace i poduszki. Takie połączenie elementów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort osobie leżącej.

Chociaż łóżka rehabilitacyjne są wykorzystywane przede wszystkim w szpitalach, sanatoriach i placówkach opiekuńczych, jednak coraz częściej osoby prywatne decydują się zakup lub wynajęcie łóżka rehabilitacyjnego do domu pacjenta, by zapewnić mu bezpieczeństwo oraz ułatwić wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych przy nim. Dzięki oferowanej przez nas usłudze wynajmu łóżek medycznych lub rehabilitacyjnych możecie Państwo również zapewnić właściwą opiekę swoim bliskim w warunkach domowych – pomagamy nie tylko w wyborze odpowiedniego modelu łóżek rehabilitacyjnych, ale także akcesoriów, między innymi materacy przeciwodleżynowych czy wysięgników. Zapewniamy także przeszkolenie z obsługi łóżka (na przykład regulacja wysokości materaca, stopień nachylenia, blokowanie barierek) oraz pilota sterującego łóżkiem.

Wynajem łóżek elektrycznych, medycznych i rehabilitacyjnych

Jak już wspomniano, propozycja naszego sklepu obejmuje nie tylko sprzedaż, ale też wynajem łóżek elektrycznych, rehabilitacyjnych i medycznych. Sprawdzają się one głównie domach i pozwalają zapewnić osobom bliskim najlepsze warunki w trudnym dla nich czasie choroby. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na wynajem łóżka medycznego, rehabilitacyjnego czy elektrycznego, zwiększone zostanie bezpieczeństwo i komfort osoby leżącej oraz ułatwione będzie wykonywanie wszystkich czynności przy chorym. Wśród pozostałych zalet korzystania z łóżek rehabilitacyjnych wymienić należy:

  • zmniejszenie ryzyka powstania odleżyn w wyniku możliwości łatwej zmiany pozycji chorego,
  • możliwość regulacji wysokości całkowitej łóżka, ale też poszczególnych elementów,
  • zwiększone bezpieczeństwo leżącego m.in. przed upadkiem dzięki barierkom bocznym,
  • umożliwienie choremu samodzielnego podnoszenia się bądź zmianę pozycji dzięki wysięgnikowi z trójkątem,
  • zadbanie o bezpieczeństwo i komfort pracy opiekuna m.in. poprzez odciążenie jego kręgosłupa.

Nasza oferta wynajmu łóżka rehabilitacyjnego skierowana jest także do mieszkańców Bydgoszczy. Zapewniamy transport, rozstawienie i montaż łóżek w domach pacjentów.